BMW R nineT Racer na predajni.

Nekompromisný. Dynamický. Vzduchom chladený.

Model R nineT Racer vás prenesie späť do éry legendárnych pretekárskych motocyklov. Motocykel, ktorý ma ďaleko od fanatickej retro romantiky, ale ponúka inovatívnu technológiu a základ pre individuálne úpravy v legendárnej kvalite BMW Motorrad.
Prikrčení za malou polokapotážou s oboma rukami pevne na riadidlách zažijete prácu výkonného boxer motora a budete počúvať jeho nezameniteľný zvuk. A ako už všetci viete: len silný charakter dokáže zotrvať v pretekoch. Na ceste a rovnako aj v živote.

Štýlová individualizácia.

Model R nineT Racer čerpá inšpiráciu z motoristického športu dôb dávno minulých. Práve preto sa sériovo dodáva ako jednomiestny motocykel – úplne sólo a minimalisticky. Sústredí sa a rád to vystavuje na obdiv. Doplnkový rám pre sedadlo spolujazdca z neho rýchlo urobí dvojmiestny stroj. Jedna z mnohých možností, vďaka ktorej bude váš motocykel vyzerať akokoľvek chcete. Paleta individuálneho príslušenstva a doplnkov okrem iného zahŕňa: dve hliníkové palivové nádrže, vypletané kolesá, alebo znížené pruženie. Na motocykel môžete domontovať originálne BMW Motorrad príslušenstvo, napr. HP karbónové diely alebo HP športový tlmič výfuku. Model R nineT Racer je optimálne pripravený na montáže špeciálne upravených dielov, ako sú nové mechanicky opracované diely. Pretože miluje šikovné ruky rovnako, ako presvedčivé otočenie plynovej rukoväte.

%d blogerom sa páči toto: