Dni BMW Motorrad Slovensko 7.-9.9.2018

 

Pozývame Vás na Dni BMW Motorrad Slovensko 2018.

V tomto roku sme si pre Vás pripravili víkend plný jazdenia, informácii, technológii ale hlavne zábavy v kruhu ľudí, ktorí majú rovnaký pohľad na svet a to „Ponad riadidla motorky“. Akcia je organizovaná spoločnosťou BMW Motorrad Slovensko v spolupráci so všetkými dílerstvami BMW Motorrad na Slovensku.

 

Termín: 7.-9.9.2018

Miesto: Sielnica pri Zvolene, Hotel Kaskady ****,  www.hotelkaskady.sk

 

Program:

 

Akcia začína oficiálne v piatok o 12:00. V priestoroch hotelovej reštaurácie nám svoje cestovatelské zážitky odprezentujú pozvaný hostia už o 16:00. Večer začne o 19:00 privítaním účastníkov a spoločnou grilovačkou v priestoroch reštaurácie a hudobnou produkciou, a party pri bazéne.

 

 

 

Sobota, je hlavným dňom a preto je nabitý programom. Po výdatných raňajkách bude možné zúčastniť sa na niektorom z organizovaných výjazdov v bližšom či vzdialenom okolí. Rozpis a trasy výjazdov sa dozviete pri registrácii do hotela. Okrem toho sme pre vás pripravili Offroad výjazd s krátkou školou jazdy v teréne pod vedením Radeka Matošku (majstra sveta v endure). K dispozícii bude aj inštruktor školy bezpečnej jazdy Michal Jariabka, ktorý si pre záujemcov pripraví krátky kurz za účelom zlepšenia vašich jazdeckých schopností.

 

 

V piatok od 12:00 a v sobotu počas celého dňa bude možné otestovať motocykle BMW podľa aktuálnej ponuky a tak ako minulý rok aj autá BMW.

Modely motocyklov na otestovanie budú upresnené cca dva týždne pred začatím podujatia. O možnosti rezervácie bude registrovaný účastník zo zaplateným pobytom informovaný prostredníctvom e-mailu.

 

Cena:

 

Účastnícky poplatok je pri registrácii:

do 31.7. 2018

  • 119€ / osoba (pri obsaditeľnosti izby min. 2 osobami)
  • 169€ / osoba pri obsadení jednou osobou

do 31.8. 2018

  • 139€ / osoba (pri obsaditeľnosti izby min. 2 osobami)
  • 179€ / osoba pri obsadení jednou osobou

po 31.8. 2018 a na mieste*

  • 150€ / osoba (pri obsaditeľnosti izby min. 2 osobami)
  • 190€ / osoba pri obsadení jednou osobou

*- len v prípade voľnej kapacity hotela

 

 

V cene je zahrnuté ubytovanie v Hoteli Kaskady na dve noci od 07.09 do 09.09 2018. 2 x Raňajky formou bufetových stolov a 2x večera formou bufet. stolov.  Nápoje nie sú v cene.  Ubytovacie kapacity v Hoteli Kaskády sú samozrejme obmedzené. No i v prípade naplnenia hotela sa budeme snažiť ponúknuť adekvátnu alternatívu v tesnej blízkosti.

Rezervácia ubytovania je platná až po zaregistrovaní rezervačného formulára (na konci strany ) a následnom zaplatení poplatku za ubytovanie max do 7 dní od registrácie.

 

 

Počas celého pobytu môžete samozrejme využívať reštauračné služby hotela či veľmi pekné wellness zázemie hotela (wellness v cene pobytu).

Pre účastníkov zrazu bude pripravené pamätné tričko, ktoré si budete môcť zakúpiť pri registrácii za 15€/ks.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte nás neváhajte kontaktovať.

 

 

 

 

Aktuálne akcie:

DO 30. SEPTEMBRA

Rezervujte si svoj poukaz už teraz.

 

Nenechajte si ujsť naše jedinečné ponuky a vyjadrite vašu individualitu na dvoch kolesách.

Do 30. septembra sú modely R nineT vybavené voucherom na príslušenstvo a výbavu pre jazdca vo výške 1 500 Eur. Na modely R 1200 dostanete poukaz vo výške 500 Eur na príslušenstvo a výbavu pre jazdca, ako aj 5-ročnú záruku. Akcia sa vzťahuje iba na skladové zásoby.

Zvoľte si svoj model a rezervujte si poukážku.

 

 

 

%d blogerom sa páči toto: