Fotogaléria z výstavy Motocykel 2018.

18. ročník medzinárodnej výstavy motocyklov a príslušenstva.

15. – 18. marec 2018

Incheba, Bratislava

 

Medzinárodná výstava Motocykel a Boat Show priniesla do hlavného mesta skvelú show, ktorá nenechala chladným ani jedného milovníka silných strojov. S BMW Motorrad Slovensko sme Vám predstavili novinky pre rok 2018, ako z radov motocyklov, tak aj príslušenstvo a vybavenie pre motorkárov.

Prehľad noviniek

 

BMW F 750 GS a F 850 ​​GS

Medzi najočakávanejšie novinky BMW patrila najmä dvojica menších cestovných endúr s označením GS. Napriek odlišnému názvu majú F 750 GS a F 850 ​​GS rovnaký objem svojho nového dvojvalcového motora. Prvý z modelov však ponúka výkon 57 kW / 77 k a maximálnu rýchlosť 190 km / h, zatiaľ čo druhý dokonca 70 kW / 95 k a maximálnu rýchlosť presahujúcu 200 km / h.

 

BMW K 1600 Grand America

Luxusný cestovný model K 1600 Grand America s šesťvalcovým motorom o výkone 118 kW / 160 k. Umiestnenie stupačiek umožňuje vodičovi zaujať pohodlnú pozíciu a ponúka skvelý komfort. Je tiež vybavený horným kufrom, navrhnutým špeciálne pre dlhé cestovanie a doplneným dvoma bočnými kuframi, ktoré dodávajú stroju charakteristický tvar. Mimo nadštandardných úložných priestorov motocykel disponuje vyhrievanými rukoväťami riadidiel, systémom pre automatické udržiavanie rýchlosti, vysokým veterným štítom, adaptívnym svietením do zákrut či asistentom rozjazdu do kopca.

 

Okruhový predátor BMW HP4 Race

Nadšenci okruhových jázd si prišli na svoje vďaka čistokrvnému závodnému motocyklu HP4 Race, určenému pre extrémne výkony. Motor pretekárskeho špeciálu produkuje 158 kW / 215 k pri prevádzkovej hmotnosti len 171 kilogramov, dosiahnutej vďaka karbónovému rámu. Stroj ponúka najmodernejšie technické riešenia a to v počte len 750 exemplárov, o ktorých ručnú výrobu sa stará špecializovaný tím. Mnoho úžasných jazdných zážitkov a potenciál stať sa hodnotným zberateľským kúskom.

%d blogerom sa páči toto: